IDENTYFIKACJA WIZUALNA

To jak nas postrzega klient jest bardzo ważnym czynnikiem w każdej branży. Profesjonalny i godny zaufania wizerunek firmy, jest bardzo istotny, a o to może zadbać między innymi dobrze przygotowana identyfikacja wizualna. Pomogłam już wielu klientom stworzyć wyjątkowy projekt logo, dobrać paletę spójnych kolorów, oraz przygotować niezbędne materiały firmowe takie jak eleganckie wizytówki, papier firmowy, teczki czy opakowania dla produktów.

Jeśli i ty potrzebujesz identyfikację dla swojej firmy to zapraszam cię do kontaktu.

PROJEKTY GRAFICZNE DO DRUKU

Jeśli potrzebujesz wyjątkowy i wyróżniający się projekt folderu, magazynu, plakatu, billboardu albo reklamy w prasie, to dobrze, że tu jesteś. Jeśli twoja firma chciałaby w tym roku wydać kalendarz z unikatowymi zdjęciami swoich produktów, to chętnie pomogę ci w zaprojektowaniu i w doborze zdjęć lub grafik. A może potrzebujesz zaproszeń czy książeczki z zagadkami? Mam duże doświadczenie w wymyślaniu zarówno grafik, jak i zagadek i tekstów. Wspólnie możemy znaleźć ciekawe rozwiązanie dla twojego pomysłu.

PROJEKTOWANIE TKANIN

Szukasz czegoś, co wyróżni twoją markę wśród innych? Możesz poszerzyć swoją identyfikację wizualną i iść o krok dalej, wzbogacić ją o firmowe ubrania lub elementy wystroju, do których można użyć tkanin z nadrukiem indywidualnego wzoru. Mogę zaprojektować dla ciebie tkaninę, używając elementów, grafik i kolorów twojej marki.

A może jesteś projektantem ubrań, i znudziły ci się wzory tkanin, które są dostępne na rynku, i których używają także inni? Pomogę ci zaprojektować tkaninę, z której nikt oprócz ciebie nie będzie szył.